Kategoria: Produkcja

Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Mikołów (Polska)
Wynagrodzenie: 7500-9000
Doświadczenie: 3-5 lat
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Praca zmianowa: Tak
Dodatki: możliwość skorzystania z kary Mulisport oraz pakietu medycznego

Jako Mechanik Utrzymania Ruchu będziesz pełnił kluczową rolę w zapewnianiu ciągłości produkcji w międzynarodowej firmie, która stawia na rozwój umiejętności swoich pracowników oraz doskonalenie procesów. Kultura organizacyjna firmy naszego Klienta opiera się na wzajemnym wsparciu, innowacyjności i dążeniu do doskonałości.

Twoje codzienne obowiązki będą obejmować:

  • Wykrywanie i usuwanie awarii oraz innych nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń
  • Analizę awarii oraz rozwiązywanie problemów technicznych na podległych maszynach i urządzeniach
  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w wymaganym stanie technicznym
  • Prewencyjne działania związane z utrzymaniem ruchu oraz usuwanie awarii i usterek

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki, elektryki
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Biegłość w posługiwaniu się dokumentacją techniczną
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i efektywnego działania w sytuacjach trudnych
  • Samodzielność i dynamika w działaniu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta (pierwsza umowa na 3m-ce)
  • Podstawę wynagrodzenia do 7500zł brutto
  • Comiesięczną premię w wysokości 1500-1600 zł brutto
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Dodatkowe premie za efektywność i zaangażowanie
  • Pełne wdrożenie oraz plan szkoleń od 1go dnia pracy

Jeżeli jesteś gotów na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do  rozwijającej się firmy, serdecznie zachęcamy do aplikowania poprzez formularz zgłoszeniowy.