Kategoria: Produkcja

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Mikołów (Polska)
Wynagrodzenie: Wynagrodzenie zasadnicze plus premia od 4242 - 5000zł brutto
Doświadczenie: min. rok
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Praca zmianowa: Tak

Dla międzynarodowej firmy produkującej transformatory, poszukujemy Pracowników Produkcji. Zapewniamy stabilne zatrudnienie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w firmie, która stawia na rozwój umiejętności pracowników oraz udoskonalanie procesu produkcji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premia od 4242 - 5000zł brutto
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Dodatkowe premie za efektywność i zaangażowanie
  • Możliwość dołączenia do stałej ekipy pracodawcy
  • Wdrożenie stanowiskowe

    Twoje zadania:
  • Wykonywanie prac przy produkcji transformatorów
  • Cięcie i składanie rdzeni
  • Nawijanie uzwojeń - obsługa nawijarki
  • Montaż i skręcanie elementów transformatorów
  • Sprawdzanie parametrów transformatorów

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Dyspozycyjność, sumienność, dobra organizacja pracy

Jeżeli interesuje Cię ta praca, nie czekaj, aplikuj!

KRAZ nr 24376