Kategoria: Produkcja

Pracownik produkcji - malarz proszkowy

Miejsce pracy: Mikołów (Polska)
Wynagrodzenie: Wynagrodzenie zasadnicze + premia ok 4900-5000 zł brutto
Doświadczenie: min. rok
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Praca zmianowa: Nie

Stabilne zatrudnienie, przyszłościowa branża, możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień, międzynarodowa firma produkująca transformatory elektryczne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość dołączenia do stałej ekipy pracodawcy
  • Premię frekwencyjną wypłacaną od 1 miesiąca pracy w wysokości 1400zł - 1600zł brutto
  • Dodatkową premię od 300 zł do 600 zł brutto za efektywność i zaangażowanie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Pełne wdrożenie oraz plan szkoleń od 1 dnia pracy

Twoje zadania:

  • Obsługa linii do malowania proszkowego (malowanie elementów metalowych w kabinie)
  • Obsługa myjki, transportu podwieszanego - Obsługa agregatów do cięcia blachy
  • Obsługa maszyn do nawijania uzwojeń
  • Ręczne prace montażowe, składanie rdzeni, spawanie szyn
  • Obsługa śrutownicy, ciemni, pieców technologicznych
  • Prace transportowe

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok
  • Umiejętność obsługi linii do malowania proszkowego
  • Podstawowa umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Chęć nawiązania długofalowej współpracy
  • Sumienność, dokładność
Nie widzisz oferty dla siebie?

Zostaw nam swoje CV! Wszystkim się zajmiemy.

Wyślij CV