Kategoria: Produkcja

Kierownik działu produkcji ( branża spożywcza)

Miejsce pracy: Łańcut (Polska)
Wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenia
Doświadczenie: powyżej 5 lat
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Praca zmianowa: Nie

W związku z dynamicznym rozwojem, nasz Klient, którego siedziba zlokalizowana jest pod Łańcutem, poszukuje Kierownika Działu Produkcji.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad procesami produkcji jednego z działów firmy
  • Zapewnienie wysokiej jakości produkcji i zgodności z normami technologicznymi
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Kontrola parametrów technologicznych produkcji (np. temperatura, czas, ciśnienie)
  • Współpraca z innymi działami produkcyjnymi w celu zapewnienia płynności produkcji
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych i dbanie o wydajność
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych

Nasze wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe na kierunku technologia żywności, biotechnologia, chemia spożywcza lub kierunki pokrewne
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku produkcyjnym, mile widziane w branży spożywczej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy i nastawienie na realizację celów

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnią tradycją
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Jeśli  masz doświadczenie w pracy na produkcji i chcesz rozwijać się w tej dziedzinie – czekamy na Twoje zgłoszenie!