Kategoria: Produkcja

Operator produkcji

Miejsce pracy: Łańcut (Polska)
Wynagrodzenie: 4700 zł
Doświadczenie: 1-3 lata
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Praca zmianowa: Tak

Szukamy Operatora Produkcji.

Firma naszego Klienta zlokalizowana jest w bliskich okolicach Łańcuta. Jest to miejsce, gdzie innowacja spotyka się z tradycją. Działa  w sektorze produkcyjnym od ponad 30 lat, a jej główne wartości to jakość, zaangażowanie i ciągły rozwój.

Jeśli więc szukasz pracy, która pozwoli Ci się rozwijać i każdego dnia przynosi nowe wyzwania, ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia
  • Umowa o pracę z możliwością długofalowej współpracy
  • Ciekawe i niemonotonne zadania
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Przyjazne środowisko pracy

Twoje zadania:

Jako Operator Produkcji będziesz kluczowym graczem w naszym procesie produkcyjnym. Twoje codzienne obowiązki będą obejmować obsługę maszyn, kontrolę jakości produktów oraz współpracę z zespołem w celu zapewnienia płynności produkcji. Będziesz odpowiedzialny za przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz raportowanie wszelkich nieprawidłowości.

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych i komputera
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji w branży spożywczej
  • Wykształcenie min. średnie  ( mile widziane o profilu spożywczym)
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Chęć do nauki i rozwoju
  • Umiejętność pracy w zespole

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, nie czekaj! Aplikuj już teraz za pomocą formularza aplikacyjnego.

Nie widzisz oferty dla siebie?

Zostaw nam swoje CV! Wszystkim się zajmiemy.

Wyślij CV