Kategoria: Obsługa Klienta i telemarketing

Teleankieter/ka- badania satysfakcji klienta

Miejsce pracy: Wrocław (Polska)
Wynagrodzenie: 28,10 - 30 zł/ h brutto + premia
Doświadczenie: niewymagane
Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

Praca zmianowa: Nie

Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia, umowa zlecenie, mile widziane osoby uczące się!

Lokalizacja: ul. Armii Krajowej, Wrocław

Twoje zadania:

  • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych w oparciu o kwestionariusz
  • wprowadzanie danych uzyskanych podczas wywiadu do systemu
  • analiza uzyskanych odpowiedzi

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (teleankieter, call center)
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w wyznaczonych godzinach
  • sprawna obsługa komputera
  • umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • mile widziany status studenta
  • biegła znajomość języka polskiego

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • wynagrodzenie godzinowe 28,10 zł brutto/h (po przepracowaniu 120 godzin - wynagrodzenie 30 zł brutto/h) STUDENT - BRUTTO=NETTO
  • premia od wykonanych wywiadów telefonicznych
  • wykonywanie czynności w godzinach 8-14 od poniedziałku do piątku
  • wdrożenie do wykonywanych czynności
  • możliwość długofalowej współpracy
  • miłą atmosferę w pracy

Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację! Dołącz do nas i pomóż tworzyć lepsze produkty i usługi!

KRAZ nr 24376