Kategoria: Przemysł

Pracownik porządkowy

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (Polska)
Wynagrodzenie: 35,00-38,00zł brutto za godzinę
Doświadczenie: niewymagane
Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

Praca zmianowa: Nie

Firma, dla której prowadzimy proces rekrutacji oferuje usługi przedprodukcyjne i poprodukcyjne dla globalnych producentów stali.

Wstrzymaj się z aplikacją, jeśli boisz się cięższej pracy fizycznej.

Oferujemy:

  • Wykonywanie czynności 3razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) w godz. 6.00 - 14.00
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
  • Wynagrodzenie 35,00 - 38,00 zł brutto za godzinę wykonywania zlecenia
  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę tymczasową oraz pełny etat w późniejszym okresie

Twoje zadania:

  • Sprzątanie zabrudzeń poprodukcyjnych (żużel) z obszaru produkcji podczas postoju linii produkcyjnych - sprzątanie podestów oraz urządzeń produkcyjnych
  • Wykonywanie zleconych prac gospodarczych

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy fizycznej przy utrzymaniu porządku
  • Wymaga większa sprawność fizyczna
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole i efektywnej współpracy
  • Odpowiedzialność i punktualność