Kategoria: Produkcja

Operator Maszyn Chwaszczyno

Miejsce pracy: Chwaszczyno (Polska)
Wynagrodzenie: 4924
Doświadczenie: niewymagane
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Praca zmianowa: Tak

Szukasz spokojnej pracy nawet do emerytury?
Dołącz do naszej ekipy fachowców!

Oferujemy:

  •            Wynagrodzenie na początek 4924 PLN brutto + premia wydajnościowa.
  •            Umowę o pracę.
  •            Pracę od poniedziałku do piątku. W weekendy nie pracujesz!
  •       Spokojną atmosferę. Praca bez presji czasowej i pośpiechu!
  •            Dogodny dojazd komunikacją miejską do miejsca pracy.

Twoje zadania:

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Obsługę maszyny do produkcji śrub i gwoździ.
  • Realizację zleceń zgodnie z dokumentacją.
  • Kontrolę wymiarów produktów.
  • Konserwację maszyn.

Nasze oczekiwania:

Zależy nam, abyś:

  •           Był punktualny i rzetelny.
  •           Miał motywację do pracy i był w nią zaangażowany.
  •           Był gotowy do pracy w systemie 2-zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00).