Kategoria: Magazynowanie i dystrybucja

Magazynier/ Sortowacz - ROZPOCZĘCIE OD PAŻDZIERNIKA 2024r.

Miejsce pracy: Ruda Śląska (Polska)
Wynagrodzenie: 28,50zł brutto/h + premia do 450zł brutto
Doświadczenie: niewymagane
Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

Praca zmianowa: Tak

Hej! Szukasz pracy, która pozwoli Ci dostosować się do Twojego grafiku? To dołącz do naszej ekipy!

Oferujemy pracę w jednej z najnowocześniejszych hal magazynowych w Polsce. Pracę wspierają automatyczne linie sortujące, co czyni pracę lżejszą niż w innych magazynach. Jednak wymagamy precyzji, skrupulatności i zaangażowania, ponieważ misją Naszego klienta jest szybkie i bezpieczne dostarczanie wszystkich przesyłek do odbiorców.

Startujemy od października 2024 roku!

Twoje zadania będą obejmować:

  • Sortowanie przesyłek kurierskich
  • Układanie paczek na taśmie
  • Kontrolę etykiet
  • Obsługę wózka paletowego
  • Przygotowywanie gotowych palet z przesyłkami do załadunku

Oczekujemy

  • Dobrej sprawności fizycznej i zdolności manualnych
  • Gotowości do wykonywania czynności w wyznaczonych godzinach
  • Wykonywania czynności zgodnie wymogami i zasadami BHP

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy magazynowej
  • Umiejętność obsługi wózka paletowego
  • Uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe w kwocie 28,50zł brutto/h na początek (wzrasta wraz ze stażem zatrudnienia)
  • Premię do 450zł brutto (zależną od efektywności i frekwencji Zleceniobiorcy)
  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
  • Wykonywanie czynności od poniedziałku do piątku w godz. 24.00-8.00 bądź 14.00-22.00
  • Szkolenie wewnętrzne
  • Odzież i obuwie robocze
Nie widzisz oferty dla siebie?

Zostaw nam swoje CV! Wszystkim się zajmiemy.

Wyślij CV