Kategoria: Magazynowanie i dystrybucja

Magazynier/ Sortowacz

Miejsce pracy: Kraków (Polska)
Wynagrodzenie: 34zł brutto/h
Doświadczenie: niewymagane
Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

Praca zmianowa: Nie

Zapraszamy do świata logistyki pełnego wyzwań i satysfakcji! Jako Magazynier/Sortowacz,  będziesz odgrywać kluczową rolę w zapewnieniu płynności operacji kurierskich.

Twoje codzienne zadania będą obejmować:

  • Sortowanie przesyłek kurierskich, aby każda dotarła do odpowiedniego miejsca na czas
  • Układanie paczek na taśmie, co pozwala na sprawny przebieg procesu logistycznego
  • Kontrola etykiet, by zapewnić, że każda przesyłka jest właściwie oznaczona
  • Obsługa wózka paletowego, co wymaga precyzji i dokładności
  • Przygotowywanie gotowych palet z przesyłkami do załadunku, co jest kluczowe dla sprawnego transportu

Firma Naszego klienta to wiodąca firma w sektorze logistycznym, z siedzibą w malowniczym Krakowie, przy ulicy Kosiarzy 6 (Rybitwy). Misją Naszego Klienta jest dostarczanie przesyłek na czas, z dbałością o najwyższe standardy jakości. Wartości, które cenią pracownicy, to zaufanie, współpraca i innowacyjność; kultura pracy opiera się na wzajemnym szacunku i ciągłym dążeniu do doskonałości.

Oczekujemy

  • Chęci do pracy i zaangażowania
  • Umiejętności pracy zespołowej oraz samodzielności w działaniu
  • Dobrej sprawności fizycznej i zdolności manualnych
  • Gotowości do pracy w wyznaczonych godzinach
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe w kwocie 34,00 zł brutto
  • Bonus świąteczny do 730 zł brutto (po spełnieniu odpowiednich wymogów)
  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
  • Wykonywanie czynności od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-20:00 (czasami z możliwością pracy do 21:00/22:00)
  • Szkolenie wdrożeniowe

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającej się firmy Naszego Klienta, nie czekaj! Aplikuj już dziś i stań się częścią zespołu, który tworzy przyszłość logistyki w Polsce.