Kategoria: Magazynowanie i dystrybucja

Magazynier / sortowacz

Miejsce pracy: Tarnobrzeg (Polska)
Wynagrodzenie: 23,50 zł / godzinę
Doświadczenie: niewymagane
Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

Praca zmianowa: Tak

Dla naszego Klienta, prowadzącego działalność w branży KEP, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Oferujemy:

  • pracę w nowo tworzonym zespole, za równo dla kobiet jak i mężczyzn
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie, z możliwością dopasowania ilości godzin do Twojej dyspozycyjności
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • atrakcyjny system premiowy- docenimy Twoje zaangażowanie

Zadania:

  • sortowanie i procesowanie przesyłek kurierskich i wydawanie ich do dystrybucji
  • segregowanie paczek
  • inne prace magazynowe

Oczekujemy:

  • umiejętności organizowania swojej pracy tak, aby powierzone zadania były wykonane na czas
  • gotowości do podjęcia pracy w godzinach: I zmiana - 3:30:00 -8:00 , II zmiana 15:00 - 20:00
  • sumiennego wypełniania powierzonych obowiązków

KRAZ nr 24376