Kategoria: Human Resources / zasoby ludzkie

Konsultant - wsparcie admistracyjne i rekrutacyjne

Miejsce pracy: Katowice (Polska)
Wynagrodzenie: Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
Doświadczenie: niewymagane
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Praca zmianowa: Nie

Interesujesz się HR i chcesz zdobywać doświadczenie w tej branży?

Lubisz pracę w zespole i masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów?

Czekamy na Ciebie!

Oferujemy:

  • Wdrożenie szkoleniowe z zakresu rekrutacji i administracji oraz obsługi programów niezbędnych do codziennej pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź umowę zlecenie
  • Pracę w energicznym i doświadczonym zespole
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Motywacyjny system premiowy
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowy dzień wolny w urodziny
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji w firmie o międzynarodowym zasięgu

Twoje zadania:

  • Codzienne dyżury w siedzibie naszego Klienta w Rudzie Śląskiej
  • Wsparcie zespołu Klienta w pracach magazynowych - w wyjątkowych sytuacjach
  • Budowanie rezerwowej grupy pracowników, by zapewnić odpowiedni poziom realizacji zamówień u Klienta
  • Planowanie i uzupełnianie grafików zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta
  • Utrzymywanie relacji z Klientem i pracownikami na odpowiednim poziomie
  • Wsparcie zespołu HR w obszarze administracji
  • Wsparcie zespołu HR w obszarze rekrutacji
  • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji

Nasze oczekiwania:

  • Zainteresowanie dziedziną HR i chęć zdobycia doświadczenia zawodowego w tym obszarze
  • Zaangażowanie i inicjatywa
  • Dobra organizacja pracy
  • Elastyczność i pro-aktywna postawa
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kat. B