Kategoria: Produkcja

Automatyk - Jedlicze

Miejsce pracy: Krosno (Polska)
Wynagrodzenie: do 12 000 zł brutto
Doświadczenie: 1-3 lata
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Praca zmianowa: Tak
Benefity: prywatna opieka medyczna

Czy chcesz być częścią innowacyjnego zespołu, który kształtuje przyszłość automatyki przemysłowej?

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej w Jedliczu , poszukujemy utalentowanego Automatyka, który dołączy do dynamicznego zespołu. Jeśli masz pasję do technologii, doświadczenie w branży oraz chęć podejmowania nowych wyzwań, ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

W tej roli będziesz odpowiedzialny za:

  • Projektowanie i modyfikacja urządzeń: Pracując z nowoczesnymi sterownikami PLC, będziesz tworzyć i ulepszać innowacyjne rozwiązania automatyki.
  • Tworzenie ekranów wizualizacji procesów: Twoja kreatywność pomoże w opracowywaniu intuicyjnych interfejsów, które ułatwią monitorowanie i zarządzanie procesami.
  • Projektowanie robotów przemysłowych: Będziesz miał możliwość angażowania się w projektowanie zaawansowanych systemów robotycznych, które zwiększają efektywność produkcji.
  • Wdrażanie i obsługa systemów wizyjnych: Twoja wiedza pomoże w implementacji systemów, które poprawią jakość i precyzję w procesach produkcyjnych.
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń: Będziesz kluczową osobą w zespole, odpowiedzialną za szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów technicznych.

Czego oczekujemy:

Aby odnieść sukces na tym stanowisku, potrzebujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia: Minimum średnie, o profilu Automatyka, Mechatronika lub Informatyka.
  • Doświadczenia: Co najmniej 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomości norm: Umiejętność pracy w językach normy IEC 61131-3.
  • Uprawnień SEP: Grupa I.
  • Prawa jazdy kat. B: Mobilność to klucz do sukcesu w naszej branży.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie: Pracuj w firmie, która ceni swoich pracowników i dba o ich rozwój.
  • Możliwości rozwoju: Umożliwiamy zdobywanie nowych umiejętności oraz udział w szkoleniach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Doceniamy Twój wkład, oferując konkurencyjne wynagrodzenie oraz benefity.

Zapraszamy do składania aplikacji.

KRAZ 24376