Kategoria: Magazynowanie i dystrybucja

Magazynier - kompletacja zamówień

Miejsce pracy: Wola Bykowska (Polska)
Wynagrodzenie: 27,70zł brutto + do 450 zł brutto premii
Doświadczenie: niewymagane
Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

Praca zmianowa: Tak

Twoje zadania:

  • Kompletacja zamówień
  • Pakowanie zamówień
  • Przyjmowanie i rozmieszanie towarów na magazynie
  • Obsługa skanera
  • Obsługa wózka paletowego
  • Przygotowywanie gotowych zamówień do wysyłki

Oczekujemy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra sprawność fizyczna i zdolności manualne
  • Gotowość do wykonywania czynności w godzinach 6-14,14-22
  • Umiejętność obsługi wózka paletowego
  • Umiejętność obsługi skanera
  • Dobra organizacja powierzonych zadań, samodzielność, skrupulatność
  • Wykonywanie czynności zgodnie wymogami i zasadami BHP

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe w kwocie 27,70 zł brutto/h na początek
  • Premię do 600 zł brutto (zależna od efektywności i frekwencji Zleceniobiorcy)
  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
  • Wykonywanie czynności od poniedziałku do piątku w godz. 6-14, 14-22
  • Szkolenie wdrożeniowe
Nie widzisz oferty dla siebie?

Zostaw nam swoje CV! Wszystkim się zajmiemy.

Wyślij CV