Kategoria: Produkcja

Mechanik przemysłowy

Miejsce pracy: Jędrzejów (Polska)
Wynagrodzenie: do 6 000 zł brutto
Doświadczenie: min. rok
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Praca zmianowa: Tak

Zadania:

Poszukujemy Mechanika Przemysłowego, który dołączy do naszego zespołu. Będziesz odpowiedzialny za prowadzenie bieżących napraw oraz konserwacji, co zapewni ciągłość dostępności naszych maszyn. Twoje zadania obejmują również kontrolę i naprawę oprzyrządowania maszyn, montaż, modyfikacje oraz ustawianie maszyn. Będziesz  współpracować z działami produkcyjnymi, przestrzegając jednocześnie obowiązujących przepisów BHP, przeciwpożarowych oraz procedur obowiązujących w firmie.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku ( ale nie jest to wymóg konieczny!)
  • wykształcenie zawodowe techniczne o profilu elektrotechnika, mechanika lub pokrewne
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • znajomość podstaw mechaniki, umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami warsztatowymi
  • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki maszyn i urządzeń
  • doskonała znajomość przepisów BHP
  • umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zawodzie!
  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza aplikacyjnego.