Kategoria: Produkcja

Inżynier ds. Sprzedaży województwa: łódzkie i świętokrzyskie

Miejsce pracy: Łódź (Polska)
Wynagrodzenie: 8000-10 000
Doświadczenie: 3-5 lat
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Praca zmianowa: Nie
Benefity: dofinansowanie szkoleń, benefity z ZFŚS, ubezpieczenie dodatkowe
Dodatki: samochód, telefon, komputer

Chcesz pracować w stabilnym przedsiębiorstwie? Jesteś ekspertem w dziedzinie hydrauliki siłowej?  Chcesz by Twoje zaangażowanie, profesjonalizm były doceniane?

Dołącz do zespołu, jako Manager ds. Sprzedaży. Gwarantujemy nie tylko jasne i korzystne warunki zatrudnienia, ale także szansę na rozwój oraz miłą atmosferę pracy.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
konkurencyjne wynagrodzenie, doceniające Twoje kompetencje i doświadczenie
premię kwartalną, roczną oraz uznaniową
ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży hydrauliki siłowej o zasięgu międzynarodowym
wsparcie techniczne działu obsługi klienta
niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer)

Twoje zadania:

pozyskiwanie nowych klientów oraz współpraca z obecnymi klientami w woj. łódzkim i świętokrzyskim
realizacja celów sprzedażowych
tworzenie ofert handlowych
współpraca z innymi działami firmy
monitorowanie rynku i konkurencji
raportowanie podjętych działań i osiągniętych celów

Nasze oczekiwania:

doświadczenie w sprzedaży w branży hydrauliki siłowej - warunek konieczny
znajomość regionu łódzkiego i świętokrzyskiego
umiejętność budowania i utrzymania relacji z klientami
umiejętność zarządzania czasem i priorytetami, zdolność do samodzielnego prowadzenia projektów
wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
znajomość programów: AutoCAD, Solid Edge
ukończone szkolenia z zakresu hydrauliki siłowej
doświadczenie w projektowaniu układów hydraulicznych

KRAZ nr 24376