Kategoria: produkcja

Specjalista ds. Jakości (żywność)

Miejsce pracy: Świdnica (Polska)
Wynagrodzenie: 4000
Doświadczenie: min. rok
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poziom stanowiska: Specjalista
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Nie
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, która specjalizuje się w produkcji żywności na rynek europejski.

SPECJALISTA DS. JAKOŚCI (ŻYWNOŚĆ)

Twój zakres obowiązków:

  • Organizacja i nadzór nad procesami produkcyjnymi
  • Pobieranie próbek do analizy
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Kontrolowanie jakości surowca i produktu
  • Udział w audytach

Na tym stanowisku łatwiej odnajdą się osoby, które:

  • Mają wykształcenie wyższe o kierunku Technologia żywienia, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
  • Swobodnie posługują się językiem niemieckim (warunek konieczny)
  • Mają doświadczenie w pracy na stanowiskach tj. Technolog żywienia, Kontroler jakości, w firmach produkcyjnych w branży spożywczej
  • Znają system HACCP
  • Są samodzielne i dobrze zorganizowane
  • Mają aktualną książeczkę de celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie na poziomie 4000 zł netto/mc
  • Pracę w godzinach 7-16 (w tym godzinna bezpłatna przerwa obiadowa)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w koleżeńskiej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.