Kategoria: produkcja

Technik kontroli jakości

Miejsce pracy: Stalowa Wola (Polska)
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Tak
Dla naszego Klienta, prężnie działającej firmy w Stalowej Woli, poszukujemy osoby na stanowisko: TECHNIK KONTROLI JAKOŚCI.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Opis stanowiska:

  • kontrola procesu produkcyjnego,
  • przeprowadzenie testów laboratoryjnych produktu,
  • obsługa urządzeń pomiarowych,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • raportowanie wyników

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • znajomość programów MS Office,
  • mile widziana umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym,
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę , bezpośrednio u naszego Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i wiedzy pracownika
  • praca w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym
  • udział w budowaniu wysokiej pozycji Firmy na rynku
  • odpowiedzialne i ciekawe wyzwania zawodowe
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych

ABALONE POLAND - Agencja Zatrudnienia - NR CERTYFIKATU 24376