Kategoria: produkcja

Technik jakości

Miejsce pracy: Mikołów (Polska)
Doświadczenie: 1-3 lata
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Tak
Dodatkowe benefity: możliwość skorzystania z kary Mulisport oraz pakietu medycznego
Firma, dla której rekrutujemy, zajmuje się produkcją transformatorów. Jest to firma międzynarodowa, która stawia na rozwój umiejętności pracowników oraz udoskonalanie procesu produkcji. Dzięki pracy w tej firmie masz szansę na zdobycie stabilnego zatrudnienia oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy:

  • Umowę od pierwszego dnia pracy (pierwsza umowa na 3m-ce, kolejna na pół roku bądź rok)
  • Wynagrodzenie miesięczne w kwocie 3900zł brutto
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym
  • Premia miesięczna w wysokości do 600 zł brutto
  • Dodatek do wynagrodzenia 500zł brutto
  • Możliwość dołączenia do stałej ekipy pracodawcy
  • Wdrożenie stanowiskowe

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie o kierunku elektrycznym lub mechanicznym (lub kierunki pokrewne)
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w procesie produkcyjnym
  • Podstawy znajomości rysunku technicznego
  • Znajomość narzędzi pomiarowych
  • Chęć do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość obsługi komputera

Twoje zadania:

  • Kontrola jakości wyrobów gotowych
  • Wykonywanie pomiarów wstępnych transformatorów - pomiary za pomocą dostępnych przyrządów pomiarowych
  • Czytanie i tworzenie dokumentacji jakościowej