Kategoria: reklama i marketing

Specjalista ds. e-commerce

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski (Polska)
Doświadczenie: min. rok
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poziom stanowiska: Specjalista
Rodzaj pracy: praca w systemie hybrydowym
Praca zmianowa: Nie
Benefity: ubezpieczenie

ABALONE POLAND - Agencja Rekrutacyjna - NR CERTYFIKATU 24376

dla swojego Klienta, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. E-commerce

Miejsce wykonywania pracy: Ostrów Wielkopolski

Twoje zadania:

  • Prowadzenie kampanii reklamowych online dla naszych produktów (branża meblarska)
  • Zarządzanie i rozwój sklepu internetowego
  • Analiza, raportowanie oraz optymalizowanie efektywności prowadzonych działań marketingowych na Marketplace, Ceneo, Allegro
  • Tworzenie tekstów marketingowych
  • Zarządzanie kanałami marketingowymi online, testowanie i wdrażanie nowych pomysłów
  • Prowadzenie firmowych profile spolecznościowych
  • Udział w opracowaniu i realizacja strategii marketingowej w internecie

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenia w projektach e-commerce
  • Zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami i technologiami w zakresie e-commerce
  • Umiejętności skutecznej komunikacji w zespole i znajomość zasad komunikacji marketingowej
  • Zdolności analityczne
  • Orientacja na wynik, samodzielność i inicjatywa
  •    Znajomość narzędzi typu Google Analytics, Google Ads, Aceneo, Platformy Edito.

Mile widziane :

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Doświadczenie w marketingu internetowym (idealnie w obszarze B2B)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie
  • Ciekawa praca w systemie hybrydowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kompetencji
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Możliwość wniesienia energii, pomysłów i zaangażowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

 Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.