Kategoria: administracja biurowa, bankowość, finanse i księgowość

Specjalista ds. administracyjno-finansowych z j. niemieckim

Miejsce pracy: WrocławLublinKrakówRzeszówGdańskKatowiceKielcePoznańSzczecin (Polska)
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Poziom stanowiska: Specjalista
Rodzaj pracy: praca zdalna
Praca zmianowa: Nie

Dla swojego zagranicznego Klienta, prowadzącego działalność w branży odzieżowej, poszukujemy osoby do pracy zdalnej na stanowisku:

Specjalista ds. administracyjno - finansowych z j. niemieckim

Tryb pracy: 100% zdalnie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na 1/2 etatu ( pierwsza umowa na 3 miesięczny okres próbny)
  • Idealna praca dla studentów kierunków ekonomicznych, którzy dysponują czasem w wymiarze min. 15 godzin tygodniowo!
  • Możliwość pracy z każdego miejsca w Polsce w ramach 100% pracy zdalnej
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia
  • Pacę w europejskim teamie
  • Rozwój i zdobycie doświadczenia i nowych kwalifikacji zawodowych
  • Elastyczne godziny pracy

Twoje zadania:

  • Rzetelne i terminowe przygotowywanie analiz finansowych i sprawozdań wewnętrznych
  • Weryfikacja poprawności zarejestrowanych i przeliczonych transakcji
  • Kontrola i analiza kosztów i przychodów zgodnie z fakturowaniem
  • Wykonywanie czynności kontrolnych zgodnie z procedurami
  • Przygotowywanie raportów

Nasze oczekiwania:

  • Studia z zakresu ekonomii, finansów, zarządzania lub o podobnym profilu - oferta kierowana również do studentów wymienionych kierunków
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość zasad i narzędzi rachunkowości finansowej
  • Praktyczna znajomość zasad księgowania
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętności analityczne, odpowiedzialność, terminowość, sumienność i samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dostępność do pracy od pon. do pt. w wymiarze około 15-20 godzin
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

 Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.