Kategoria: produkcja, sprzedaż

Regionalny Doradca ds. techniczno-handlowych

Miejsce pracy: Kraków (Polska)
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poziom stanowiska: Specjalista
Rodzaj pracy: praca zdalna
Praca zmianowa: Nie

ABALONE POLAND - Agencja Rekrutacyjna - NR CERTYFIKATU 24376

dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży przemysłowej, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

REGIONALNY DORADCA DS. TECHNICZNO-HANDLOWYCH

Miejsce pracy: Małopolska

 Twoje zadania:

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych na terenie województwa małopolskiego
  • codzienny kontakt z klientami, aktywne poszukiwanie nowych klientów (sprzedaż B2B)
  • budowanie długoterminowych relacji biznesowych z klientami

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne
  • doświadczenie w sprzedaży w branży przemysłowej
  • umiejętność diagnozowania potrzeb klienta i finalizowania sprzedaży
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • wytrwałość i determinacja w działaniu
  • ukierunkowanie na realizację celu
  • samodzielność, kreatywność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań
  • znajomość programu CRM
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • pracę w trybie home-office (zadaniowy system pracy)
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon, drukarka)
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • podstawowy pakiet medyczny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.