Kategoria: produkcja

Pracownik produkcji - dział malarni

Miejsce pracy: Mikołów (Polska)
Wynagrodzenie: 2500-2900zł netto
Doświadczenie: 1-3 lata
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Tak
Dodatkowe benefity: możliwość skorzystania z kary Mulisport oraz pakietu medycznego
Firma, dla której rekrutujemy, zajmuje się produkcją transformatorów. Jest to firma międzynarodowa, która stawia na rozwój umiejętności pracowników oraz udoskonalanie procesu produkcji. Dzięki pracy w tej firmie masz szansę na zdobycie stabilnego zatrudnienia oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy:

  • Umowę od pierwszego dnia pracy (pierwsza umowa na 3m-ce, kolejna na pół roku bądź rok)
  • Wynagrodzenie miesięczne w kwocie 3200zł brutto, po 3 m-ach 3400zł brutto
  • Stałą premię miesięczną: 300zł - 600zł brutto (wypłacaną już od 2miesiąca pracy)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Dodatkowe premie za efektywność i zaangażowanie
  • Możliwość dołączenia do stałej ekipy pracodawcy
  • Wdrożenie stanowiskowe

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok
  • Umiejętność obsługi linii do malowania proszkowego
  • Podstawowa umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Chęć nawiązania długofalowej współpracy
  • Sumienność, dokładność

Twoje zadania:

  • Obsługa linii do malowania proszkowego (malowanie elementów metalowych w kabinie)
  • Obsługa myjki, transportu podwieszanego
  • Obsługa agregatów do cięcia blachy
  • Obsługa maszyn do nawijania uzwojeń
  • Ręczne prace montażowe, składanie rdzeni, spawanie szyn
  • Obsługa śrutownicy, ciemni, pieców technologicznych
  • Prace transportowe

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376