Kategoria: produkcja

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Ciechanów (Polska)
Wynagrodzenie: 2350-2650 zł netto
Doświadczenie: min. rok
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Tak
Firma, dla której rekrutujemy, zajmuje się produkcją kosmetyków. Dzięki pracy w tej firmie masz szansę na zdobycie stabilnego zatrudnienia i rozwój swoich umiejętności

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie miesięczne w kwocie 3010zł brutto
  • Premię absencyjną i wydajnościową do 400zł brutto miesięcznie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Możliwość dołączenia do stałej ekipy pracodawcy
  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Możliwość rozwoju umiejętności i awansu

Twoje zadania:

  • Konfekcjonowanie produktów (kosmetyków), w tym: obsługa maszyny przy użyciu panelu elektronicznego, etykietowanie i pakowanie produktów
  • Kontrola jakości wykonanych produktów
  • Realizowanie procesu produkcyjnego zgodnie z zaleceniami i wymaganiami procesu
  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Współpraca z pozostałymi działami

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej na produkcji)
  • Książeczka sanepidowska
  • Dokładność, sumienność
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • Chęć nawiązania długofalowej współpracy

KRAZ nr 24376