Kategoria: magazynowanie i dystrybucja

Pracownik magazynu odzieżowego

Miejsce pracy: Chęciny (Polska)
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Nie

W związku z rozwojem na rynku polskim, dla Naszego zagranicznego Klienta, specjalizującego się w branży e commerce, poszukujemy osób do pracy w magazynie odzieżowym, na stanowisku:

Miejsce pracy: Chęciny

Główne zadania na tym stanowisku:

  • przyjmowanie towaru (odzież i dodatki)
  • sprawdzanie produktów pod względem ich stanu i jakości
  • pakowanie i wysyłanie sprzedanych produktów

Wymagamy:

  • gotowości do podjęcia zatrudnienia od 15.07.2022
  • zaangażowania i sumiennego wykonywania powierzonych obowiązków
  • znajomość j. angielskiego / niemieckiego będzie atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • na start 3010 zł brutto, a po okresie próbnym możliwość uzyskania premii
  • pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15.30
  • możliwość długofalowej współpracy
  • pracę w firmie zagranicznej, która prężnie rozwija się na rynku polskim
  • zdobycie cennego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376