Kategoria: magazynowanie i dystrybucja

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Tarnobrzeg (Polska)
Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Nie

Dla naszego Klienta, prowadzącego działalność w branży KEP, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Oferujemy:

  • pracę w nowo tworzonym zespole, za równo dla kobiet jak i mężczyzn
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie, z możliwością dopasowania ilości godzin do Twojej dyspozycyjności
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy- docenimy Twoje zaangażowanie

Zadania:

  • sortowanie i procesowanie przesyłek kurierskich i wydawanie ich do dystrybucji
  • załadunek paczek na samochody dostawcze
  • segregowanie paczek
  • inne prace magazynowe

Oczekiwania:

  • umiejętności organizowania swojej pracy tak, aby powierzone zadania były wykonane na czas
  • samodzielność i dokładność
  • doświadczenia w podobnej pracy (mile widziane)

KRAZ nr 24376