Kategoria: inne

Pracownik gospodarczy - Myjkowy

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (Polska)
Doświadczenie: 1-3 lata
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Nie
Firma, dla której poszukujemy pracowników zajmuje się świadczeniem usług dla producentów stali na świecie. Zapewnia jasne warunki zatrudnienia, terminowość wypłat oraz wysokie standardy BHP.

PRACOWNIK GOSPODARCZY - MYJKOWY

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym
  • Wynagrodzenie miesięczne w kwocie 3300 zł brutto
  • Możliwość dołączenia do stałej ekipy klienta

Twoje zadania:

  • Prace porządkowe na warsztacie Utrzymania Ruchu
  • Mycie maszyn
  • Obsługa myjki ciśnieniowej typu karcher

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy fizycznej przy utrzymaniu porządku na wyznaczonym terenie
  • Umiejętność obsługi myjek ciśnieniowych typu karcher
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Systematyczność
  • Samodzielność
  • Odpowiedzialność

KRAZ - 24376