Kategoria: inne

Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (Polska)
Doświadczenie: 1-3 lata
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Nie
Firma, dla której poszukujemy pracowników zajmuje się świadczeniem usług dla producentów stali na świecie. Zapewnia jasne warunki zatrudnienia, terminowość wypłat oraz wysokie standardy BHP.

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

Poszukuje osób do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK GOSPODARCZY

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pracę od poniedziałku do piątku (6-14)
  • Wynagrodzenie miesięczne w kwocie 3300 zł brutto
  • Możliwość dołączenia do stałej ekipy klienta

Twoje zadania:

  • Prace porządkowe na zewnątrz – dbanie o porządek wokół budynków administracyjnych, dróg dojazdowych
  • Prace porządkowe na hali produkcyjnej – sprzątanie terenu wokół linii podczas jej postoju

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Systematyczność
  • Samodzielność
  • Odpowiedzialność

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.