Kategoria: produkcja

Operator wózków widłowych

Miejsce pracy: Stalowa Wola (Polska)
Doświadczenie: min. rok
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Tak
Benefity: ubezpieczenie
Firma z branży produkcyjnej, o globalnym zasięgu i 30 letnim stażem na rynku Polskim i zagranicznym.

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Zadania:

  • załadunek i rozładunek towaru
  • kompletacja zamówień
  • obsługa wózka widłowego
  • utrzymanie porządku na magazynie, przestrzeganie przepisów bhp

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na magazynie
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • dokładność, dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pełne wdrożenie w pierwszych dniach w pracy
  • pracę w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym
  • możliwość rozwoju i awansu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376