Kategoria: magazynowanie i dystrybucja

Operator wózka widłowego - wysoki skład

Miejsce pracy: Mirków (Polska)
Doświadczenie: 1-3 lata
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Tak
Firma, dla której prowadzimy proces rekrutacji zajmuje się produkcją i dystrybucją suplementów diety dla sportowców. Stawia na ciągły rozwój swojej działalności i tym samym daje możliwość rozwoju swoim pracownikom.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 27,05 zł brutto/h
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (w późniejszym okresie zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
  • Bezpłatny autobus pracowniczy (przystanek Wzgórze Partyzantów, Plac Bema, C.H. Korona)
  • Możliwość pracy w weekendy
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport (po przejściu pod firmę klienta)
  • Możliwość rozwoju i awansu

Twoje zadania:

  • Rozładunek i załadunek samochodów
  • Przyjmowanie i sprawdzanie dostaw pod względem ilościowym i jakościowym
  • Rozlokowywanie materiałów i produktów na magazynie
  • Wsparcie inwentaryzacji zapasów magazynowych
  • Prowadzenie i wypełnianie dokumentacji magazynowej
  • Współpraca z przełożonym i pozostałymi działami
  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Umiejętność obsługi wózków wysokiego składowania
  • Gotowość do pracy w systemie 3zmianowym
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, skrupulatność
  • Motywacja i chęć rozwoju swoich umiejętności
  • Praca zgodnie z wymogami i zasadami BHP
  • Umiejętność pracy w zespole

KRAZ nr 24376