Kategoria: produkcja

Operator maszyny drukującej

Miejsce pracy: Wrocław (Polska)
Wynagrodzenie: 3100zł netto
Doświadczenie: 1-3 lata
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Tak
Firma, dla której rekrutujemy działa w obszarze branży meblarskiej, zajmuje się wytwarzaniem elementów wykończeniowych płyt meblowych dla największych światowych producentów. Ich specjalnością jest produkcja obrzeży meblowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

OPERATOR MASZYNY DRUKUJĄCEJ

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyny drukującej obrzeża meblowe przy pomocy panelu elektronicznego
  • Wprowadzanie parametrów i przezbrajanie maszyny
  • Kontrola wizualna przebiegu procesu produkcyjnego
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Na tym stanowisku najlepiej odnajdą się osoby, które:

  • Posiadają wykształcenie min. zawodowe (mile widziane techniczne)
  • Posiadają doświadczenie na stanowisku produkcyjnym
  • Potrafią obsługiwać komputer
  • Są gotowe do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
  • Wykazują się samodzielnością, sumiennością, zaangażowaniem
  • Dążą do nawiązania długofalowej współpracy
  • Posiadają uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie miesięczne w kwocie 4070 zł brutto
  • Opieka brygadzisty w okresie szkoleniowym
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3zmianowym
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
  • Po okresie próbnym (6m-cy) możliwość dołączenia do stałej ekipy klienta
  • Dodatkowe benefity i pakiet premiowy po okresie próbnym
  • Możliwość rozwoju i awansu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.