Kategoria: produkcja

Operator maszyn produkcyjnych

Miejsce pracy: Wrocław (Polska)
Wynagrodzenie: 3000 - 3400zł netto
Doświadczenie: 1-3 lata
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Tak
Firma, dla której rekrutujemy zajmuje się produkcją obrzeży meblowych. Dzięki pracy w tej firmie masz szansę na zdobycie stabilnego zatrudnienia oraz rozwój swoich umiejętności

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie miesięczne w kwocie 3920 - 4500 zł/brutto
  • Premię frekwencyjną do 200zł brutto/ miesiąc
  • Premię uznaniową (wypłacaną co miesiąc)
  • Wdrożenie szkoleniowe – opieka brygadzisty w okresie szkoleniowym
  • Pracę w systemie 3zmianowym - 4brygadowym
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
  • Po okresie próbnym (6m-cy) możliwość dołączenia do stałej ekipy klienta
  • Dodatkowe benefity po przejściu pod firmę klienta
  • Możliwość rozwoju i awansu

Twoje zadania:

  • Obsługa automatycznej linii produkcyjnej przy pomocy panelu elektronicznego
  • Wprowadzanie parametrów i przezbrajanie maszyny
  • Kontrola wizualna przebiegu procesu produkcyjnego
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane techniczne)
  • Doświadczenie na stanowisku produkcyjnym
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Gotowość podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym - 4 brygadowym
  • Samodzielność, sumienność, zaangażowanie
  • Chęć nawiązania długofalowej współpracy
  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

KRAZ nr 24376