Kategoria: produkcja

Operator maszyn produkcyjnych

Miejsce pracy: Stalowa Wola
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Tak
Lider na rynku Polskim i zagranicznym w swojej branży, zapewniający najwyższą jakość produkcji opartej na doświadczeniu oraz posiadający jeden z najbardziej nowoczesnychparkó maszyn w Polsce.

Stanowisko: Operator maszyn produkcyjnych

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn linii produkcyjnej
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
  • Kontrola stanu maszyn i urządzeń
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy i czystość urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Gotowość podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym (4 brygadowym)
  • Samodzielność w działaniu oraz aktywne rozwiązywanie problemów
  • Zdyscyplinowanie i sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny premia
  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Pakiet benefitów
  • Wdrożenie stanowiskowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376