Kategoria: produkcja

Operator maszyn

Miejsce pracy: Tychy (Polska)
Wynagrodzenie: 2600-3300zł netto
Doświadczenie: 1-3 lata
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Tak
Firma, dla której rekrutujemy, zajmuje się produkcją farb proszkowych. Jest to międzynarodowy lider w swojej branży, który stawia na rozwój pracowników i stabilizację zatrudnienia.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie miesięczne w kwocie 3350zł brutto na start
  • Premię absencyjną do 600zł brutto miesięcznie
  • Premię wydajnościową do 550zł brutto miesięcznie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Premię roczną
  • Możliwość dołączenia do stałej ekipy pracodawcy
  • Wdrożenie stanowiskowe

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyn
  • Rozkręcanie maszyn, czyszczenie maszyn przy zmianie koloru produkowanej farby, skręcenie maszyny po czyszczeniu
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Współpraca z pozostałymi działami

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej na produkcji)
  • Podstawowa znajomość obsługi maszyn
  • Zdolności techniczne
  • Dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • Chęć nawiązania długofalowej współpracy

KRAZ nr 24376