Kategoria: produkcja

Operator maszyn

Miejsce pracy: Wieliczka (Polska)
Wynagrodzenie: 3022
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Nie
Przedsiębiorstwo dynamicznie się rozwijające, działają na rynku od 1991 roku w Polsce i krajach sąsiednich. Celem firmy jest pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych i jak najlepsze zaspokajanie potrzeb naszych Klientów. Firma działa w różnych branżach przemysłu, takich jak: gazownictwo, budownictwo, elektroinstalacje, wodociągi, petrochemia, klimatyzacja, ciepłownictwo.

Stanowisko: Operator maszyn

Miejsce pracy: Wieliczka

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn linii produkcyjnej (np. przewijanie, cięcie i pakowanie materiałów)
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy i czystość urządzeń
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • gotowość podjęcia pracy od poniedziałku do piątku w systemie dwu zmianowym
  • zdyscyplinowanie, sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • na start umowa o pracę tymczasową z możliwością uzyskania umowy na czas nieokreślony
  • pensja od 4000 zł brutto na miesiąc z możliwością podwyżki
  • atrakcyjny system premiowy
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju
  • wdrożenie stanowiskowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376