Kategoria: obsługa klienta i telemarketing

Młodszy specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Wieliczka (Polska)
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poziom stanowiska: Specjalista
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Nie
Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, dofinansowanie urlopów
Firma istniejąca na rynku Polskim i Czeskim od 30 lat. Podejmując współpracę z tą firmą, masz zapewnione stabilne zatrudnienie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Miejsce pracy: Wieliczka

Opis stanowiska:

  • analiza rynku , monitorowanie ofert dostawców oraz poszukiwanie nowych dostawców,
  • realizacja strategii zakupowej ukierunkowanej na optymalizację kosztów,
  • poszukiwanie alternatywnych rynków i nowych źródeł zaopatrzenia,
  • nadzór nad dokumentacją dotyczącą procesów zakupowych,
  • koordynacja dostaw do magazynu, monitorowanie terminowości dostaw,
  • optymalizacja stanów magazynowych,
  • administracja dokumentów magazynowych w obszarze zakupów,
  • sporządzanie zestawień i raportów

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie,
  • 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ,
  • znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • znajomość programu MS Office i Excel ,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio u naszego Klienta,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji - zderzymy Twoje oczekiwania z możliwościami firmy, aby obie strony były usatysfakcjonowane,
  • pracę od pon. do pt. w godz. 8:00 – 16:00,
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • szeroki pakiet benefitów , takich jak: ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport, dofinansowanie Medicover, dofinansowanie do wczasów pod gruszą, regularne bony świąteczne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych

ABALONE POLAND - Agencja Zatrudnienia - NR CERTYFIKATU 24376