Kategoria: IT - administracja

Manager IT

Miejsce pracy: Dębica
Forma zatrudnienia: umowa B2B

Manager IT

Poziom stanowiska: Menadżer
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Nie
Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa
Firma istniejąca od ponad 30 lat na rynku Polskim. Lider w swojej dziedzinie i jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek sportowych. Możesz liczyć na stabilne zatrudnienie i rozwój oraz wielką swobodę działania.

Stanowisko: Manager IT

Miejsce pracy: okolice Dębicy

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • zaplanowana ścieżka rozwoju i docelowe stanowisko Dyrektor IT
  • atrakcyjny pakiet świadczeń obejmujący opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • stałe możliwości rozwoju
  • ambitne cele i możliwość samorealizacji
  • różnorodność projektów i zadań oraz wielka swoboda w ich realizacji
  •  możliwość tworzenia nowych rozwiązań technicznych

Twoje zadania:

  • zarządzanie i organizowanie pracy działu IT Klienta
  • nadzór nad bezpieczeństwem danych elektronicznych
  • zarządzanie projektami wdrożeniowymi
  • opracowywanie i kontrola budżetu informatycznego
  • delegowanie i zarządzanie podległymi pracownikami w dziale IT
  • współpraca z kadrą zarządzającą poszczególnych działów w zakresie potrzeb informatycznych oraz uczestnictwo w pracach grupy zarządczej
  • sporządzanie raportów

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyczne)
  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku związanym z zarządzaniem obszaru IT
  • wysoko rozwinięte kompetencje managerskie, budowanie relacji, umiejętność motywowania,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, negocjacyjne oraz zdolności interpersonalne,
  • doświadczenie w prowadzeniu i wdrażaniu projektów z zakresu nowoczesnych rozwiązań magazynowo produkcyjnych (WMS)
  • umiejętność zarządzania projektowego,
  • znajomość nowoczesnych trendów w informatyce w tym zagadnień związanych z nowoczesnym systemem POS
  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

 Klikając przycisk „Aplikuj” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym.

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376