Kategoria: sprzedaż

Manager ds. sprzedaży

Miejsce pracy: ToruńŁódźWarszawa (Polska)
Wynagrodzenie: 6000-8000
Doświadczenie: 3-5 lat
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poziom stanowiska: Specjalista
Rodzaj pracy: praca w systemie hybrydowym
Praca zmianowa: Nie
Dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
Dla firmy o stabilnej pozycji na rynku zajmującej się projektowaniem oraz produkcją asortymentu z dziedziny hydrauliki siłowej dla wszystkich gałęzi przemysłu poszukujemy Managera ds. Sprzedaży

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz współpraca z obecnymi klientami w woj. mazowieckim i kujawsko-pomorskim
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Tworzenie ofert handlowych
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Monitorowanie rynku i konkurencji
  • Raportowanie podjętych działań i osiągniętych celów

Profil kandydata

  • Znajomość zagadnień związanych z hydrauliką siłową (warunek konieczny)
  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Biegła obsługa komputera (pakiet office)
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Znajomość programów: AutoCAD, Solid Edge
  • Ukończone szkolenia z zakresu hydrauliki siłowej
  • Doświadczenie w projektowaniu układów hydraulicznych

Warunki oferty

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia
  • Premię kwartalną, roczną oraz uznaniową
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży hydrauliki siłowej o zasięgu międzynarodowym
  • Wsparcie techniczne działu obsługi klienta
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer)