Kategoria: magazynowanie i dystrybucja

Magazynier / OWW

Miejsce pracy: Mikołów (Polska)
Wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenia i umiejętności
Doświadczenie: 1-3 lata
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Tak
Dodatkowe benefity: możliwość skorzystania z kary Mulisport oraz pakietu medycznego
Firma, dla której rekrutujemy, zajmuje się produkcją transformatorów. Jest to firma międzynarodowa, która stawia na rozwój umiejętności pracowników oraz udoskonalanie procesu produkcji. Dzięki pracy w tej firmie masz szansę na zdobycie stabilnego zatrudnienia oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Rozdzielanie materiałów na odpowiednie obszary produkcji
  • Załadunek i rozładunek
  • Prace magazynowe

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego IIWJO (UDT)
  • Dobra organizacja pracy

Warunki oferty:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym
  • Wynagrodzenie: od 3600zł brutto - do negocjacji
  • dodatek za uprawnienia UDT
  • Premia miesięczna w wysokości 300zł - 600 zł brutto