Kategoria: magazynowanie i dystrybucja

Magazynier/ Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Wrocław (Polska)
Wynagrodzenie: 2900-3100zł netto
Doświadczenie: min. rok
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Tak
Praca w nowoczesnym zakładzie, który stawia na rozwój umiejętności pracowników. Firma zajmuje się produkcją obrzeży meblowych.

MAGAZYNIER/ OWW (Wrocław, ul. Bierutowska)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie miesięczne w kwocie: 3820 zł/brutto (okres próbny), 4070 zł/brutto(po okresie próbnym)
  • Premię absencyjną i uznaniową (wypłacaną co miesiąc)
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową (po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę)
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport (po okresie próbnym)
  • Możliwość rozwoju i awansu

Zadania:

  • Przygotowanie zamówień dla klientów detalicznych i hurtowych
  • Obsługa urządzeń magazynowych
  • Rozkładanie towaru na magazynie
  • Regularna inwentaryzacja magazynu
  • Prowadzenie i wypełnianie dokumentacji magazynowej
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Obsługa wózków widłowych
  • Praca na magazynie wysokiego składowania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT bądź prawo jazdy - warunek konieczny!
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Gotowość podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym (poniedziałek – piątek)
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, skrupulatność

KRAZ nr 24376