Kategoria: magazynowanie i dystrybucja

Magazynier

Miejsce pracy: Wrocław (Polska)
Wynagrodzenie: 2900zł netto
Doświadczenie: min. rok
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Magazynier

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Tak
Firma, dla której rekrutujemy zajmuje się produkcją obrzeży meblowych. Dzięki pracy w tej firmie masz szansę na zdobycie stabilnego zatrudnienia oraz rozwój swoich umiejętności

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie miesięczne w kwocie 3780 zł brutto
  • Premię frekwencyjną do 200zł brutto/ miesiąc
  • Premię uznaniową (wypłacaną co miesiąc)
  • Wdrożenie szkoleniowe
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2zmianowym
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
  • Po okresie próbnym (6m-cy) możliwość dołączenia do stałej ekipy klienta
  • Dodatkowe benefity po przejściu pod firmę klienta
  • Możliwość rozwoju i awansu

Twoje zadania:

  • Przygotowanie zamówień dla klientów detalicznych i hurtowych
  • Obsługa skanera
  • Rozkładanie towaru na magazynie
  • Regularna inwentaryzacja magazynu
  • Prowadzenie i wypełnianie dokumentacji magazynowej
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Obsługa wózków elektrycznych unoszących

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w pracy magazynie
  • Podstawowa umiejętność obsługi skanera
  • Umiejętność obsługi wózków elektrycznych unoszących będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym (poniedziałek – piątek)
  • Chęć do długofalowej współpracy
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, skrupulatność

KRAZ nr 24376