Kategoria: magazynowanie i dystrybucja

Magazynier

Miejsce pracy: Mikołów (Polska)
Doświadczenie: min. rok
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Magazynier

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Tak
Dodatkowe benefity: możliwość skorzystania z kary Mulisport oraz pakietu medycznego
Firma, dla której rekrutujemy, zajmuje się produkcją transformatorów. Jest to firma międzynarodowa, która stawia na rozwój umiejętności pracowników oraz udoskonalanie procesu produkcji. Dzięki pracy w tej firmie masz szansę na zdobycie stabilnego zatrudnienia oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

Poszukuje osób do pracy na stanowisku:

MAGAZYNIER

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym
  • Wynagrodzenie miesięczne: 3200 zł brutto, po 3 m-ach 3400 zł brutto
  • Premia miesięczna w wysokości 300-600 zł brutto (wypłacana już od 2 miesiąca pracy)
  • Wdrożenie stanowiskowe

Twoje zadania:

  • Zaopatrywanie działu produkcji w niezbędne komponenty
  • Odbiór wyrobów gotowych z działu produkcji
  • Prace magazynowe
  • Ręczne prace transportowe

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (magazyn, produkcja) - mile widziane
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Motywacja do pracy
  • Chęć nawiązania stałej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu