Kategoria: magazynowanie i dystrybucja

Magazynier

Miejsce pracy: Kielce
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Magazynier

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Nie

ABALONE POLAND - Agencja Zatrudnienia - NR CERTYFIKATU 24376

Dla swojego klienta działającego w branży e-commerce, aktualnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

MAGAZYNIER

Zadania:

  • przyjmowanie dostaw
  • przeładunek towaru
  • dbałość o powierzony towar i mienie firmy
  • utrzymywanie porządku w obszarze magazynu
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • odpowiedzialność, sumienność i uczciwość
  • mile widziana umiejętność obsługi wózków widłowych – UDT

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat
  •  możliwość długotrwałej współpracy
  •  wynagrodzenie brutto 3200 zł brutto
  •  pracę od poniedziałku do piątku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.