Kategoria: magazynowanie i dystrybucja

Lider magazynu

Miejsce pracy: Mikołów (Polska)
Wynagrodzenie: Uzależnione od umiejętności i doświadczenia
Doświadczenie: 1-3 lata
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Tak
Dodatkowe benefity: możliwość skorzystania z kary Mulisport oraz pakietu medycznego
Firma, dla której rekrutujemy, zajmuje się produkcją transformatorów. Jest to firma międzynarodowa, która stawia na rozwój umiejętności pracowników oraz udoskonalanie procesu produkcji. Dzięki pracy w tej firmie masz szansę na zdobycie stabilnego zatrudnienia oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • Premię miesięczną
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3zmianowym
  • Wdrożenie w procedury i standardy obowiązujące na zakładzie
  • Możliwość doskonalenia umiejętności w międzynarodowej firmie

Twoje zadania:

  • Aktywny udział w realizacji planu produkcyjnego poprzez dynamiczne delegowanie zadań na konkretnych obszarach logistyki wewnętrznej
  • Dbanie o przestrzeganie czasu pracy podległych operatorów – ustalanie grafików
  • Koordynowanie wielu zagadnień w jednym czasie
  • Ciągła współpraca z obszarami produkcyjnymi w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników produkcyjnych przy stałym utrzymaniu wskaźników logistycznych
  • Dbanie o dobrą atmosferę poprzez ciągłą komunikację i udzielanie informacji zwrotnej
  • Doskonalenie procesów logistycznych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Zastępowanie operatorów w sytuacjach kryzysowych
  • Dbanie o utrzymanie korporacyjnych standardów pracy
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP oraz P.Poż
  • Dbanie o powierzony sprzęt

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Umiejętność zarządzania ludźmi i koordynacja ich pracy
  • Wykształcenie średnie
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Umiejętność obsługi systemu WMS
  • Mile widziana znajomość programu SAP
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Proaktywność
  • Komunikatywność
  • Dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376