Inżynier Sprzedaży

Kraków
umowa o pracę

ABALONE POLAND - Agencja Zatrudnienia - NR CERTYFIKATU 24376

Poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Twoje zadania:

  • Realizacja strategii sprzedażowej firmy
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami oraz poszerzanie portfolio klientów na terenie woj. podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego
  • Koordynowanie realizowanych projektów
  • Proponowanie rozwiązań mających na celu automatyzację procesów produkcyjnych
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji i zawieranie umów
  • Stałe poszerzanie swojej wiedzy w zakresie sprzedawanych rozwiązań, jak również o otoczeniu biznesowym klientów oraz o trendach w branży
  • Analiza rynku i działań konkurencji

Nasze oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne z obszaru automatyki, robotyki, mechaniki i budowy maszyn lub mechatroniki (warunek konieczny)
  • Min. rok doświadczenia w prowadzeniu projektów z obszaru automatyzacji
  • Znajomość branży automatyki przemysłowej
  • Umiejętności analityczne i znajomość technik negocjacji
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę (pierwsza umowa na okres 12 miesięcy)
  • Pracę w trybie home office od poniedziałku do piątku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Premię kwartalną
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód hybrydowy -również do celów prywatnych, IPhone, laptop
  • Wsparcie ze strony kadry menedżerskiej oraz całego zespołu
  • Pełen onboarding nawet przez okres 6 miesięcy
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych, produktowych, sprzedażowych, językowych
  • Cotygodniowe spotkania z działem technicznym i marketingu
  • Liczne benefity, m.in. prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie PZU, kata Multisport i inne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

 Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.