Kategoria: kontrola jakości

Kontroler jakości dostaw

Miejsce pracy: Mikołów (Polska)
Doświadczenie: 1-3 lata
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Tak
Dodatkowe benefity: możliwość skorzystania z kary Mulisport oraz pakietu medycznego
Firma, dla której rekrutujemy, zajmuje się produkcją transformatorów. Jest to firma międzynarodowa, która stawia na rozwój umiejętności pracowników oraz udoskonalanie procesu produkcji. Dzięki pracy w tej firmie masz szansę na zdobycie stabilnego zatrudnienia oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym
  • Wynagrodzenie miesięczne w kwocie 3500-4500zł brutto
  • Premia miesięczna w wysokości 300-600 zł brutto (wypłacana od 2 m-ca pracy)
  • Możliwość dołączenia do stałej ekipy pracodawcy

Twoje zadania:

  • Kontrola jakości pod kątem zgodności oraz ocena wizualną pod kątem wad
  • Raportowanie niezgodności
  • Kontrola dokumentów związanych z przyjęciem towaru
  • Obsługa programu SAP związana z ruchami magazynowymi
  • Obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • Raportowanie wykonanych czynności

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie średnie
  • Podstawy znajomości rysunku technicznego
  • Podstawy znajomości programu SAP
  • Znajomość obsługi komputera. Znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego EXCEL
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych takich jak suwmiarka, mikrometr, miernik grubości powłoki lakierniczej
  • Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14 oraz 14-22)