Kategoria: magazynowanie i dystrybucja

Konsultant obsługi magazynu odzieżowego

Miejsce pracy: Niemcy (Niemcy)
Forma zatrudnienia: praca za granicą

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Nie

Dla swojego Niemieckiego Klienta , specjalizującego się w branży e commerce, poszukujemy osób do pracy w magazynie odzieżowym, na stanowisku: KONSULTANT OBSŁUGI MAGAZYNU ODZIEŻOWEGO

Miejsce pracy: Niemcy – Fellbach

UWAGA: MOZLIWOŚĆ WYJAZDU W PARACH

KONTRAKT DWU MIESIĘCZNY

Główne zadania na tym stanowisku:

· przyjmowanie towaru (markowa odzież i dodatki)

· sprawdzanie produktów pod względem ich stanu i jakości

· stylizowanie i fotografowanie produktów

· pakowanie i wysyłanie sprzedanych produktów

Wymagamy:

· gotowości do podjęcia zatrudnienia od 20.06.2022 ( z opcją przedłużenia współpracy)

· komunikatywnej znajomości j. angielskiego ( min. 1 osoba w przypadku pary)

· zaangażowania i sumiennego wykonywania powierzonych obowiązków

· znajomość j. niemieckiego będzie atutem

Oferujemy:

· zatrudnienie w oparciu o polski kontrakt

· atrakcyjne wynagrodzenie ( 10,88€ brutto/godz., możesz zarobić 8000zł brutto )

· pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15.30 ( w tym 30 min. przerwy)

· opiekę polskiego koordynatora

· bardzo dobry standard zakwaterowania

· do 50% dofinansowania do kosztów zakwaterowania

· darmowy internet, miejsce parkingowe

· możliwość uzyskania częściowego zwrotu kosztów dojazdu do pracy

· darmowy i nieograniczony dostęp w miejscu pracy do: wody, smacznej kawy oraz owoców

· pracę w zgranym zespole, renomowanej marki odzieżowej, w której szacunek do pracownika stawiamy na pierwszym miejscu!

· zdobycie cennego doświadczenia w pracy za granicą, które będzie istotne w podejmowaniu zatrudnienia u polskiego pracodawcy Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376