Konsultant help desk z niemieckim- praca zdalna

Rzeszów
umowa o pracę tymczasową

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

Poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Konsultant help desk

do działu obsługi klienta, prowadzącego działalność w branży odzieżowej.

Tryb pracy: 100% zdalnie

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość pracy z każdego miejsca w Polsce w ramach 100% pracy zdalnej
  • Wynagrodzenie na start 4130zł brutto
  • Pacę w europejskim teamie
  • Zdalne wdrożenie

Twoje zadania:

  • Komunikacja z klientami w j.niemieckim
  • Współpraca z zespołem obsługi klienta
  • rozwój marki odzieżowej na podstawie codziennych informacji zwrotnych, od użytkowników portalu

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i w piśmie
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Sumienność w wykonywaniu zadań
  • Dostępność do pracy od pon. do pt.
  • Atutem będzie doświadczenie w pracy w obsłudze klienta online

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

 Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.