Kategoria: produkcja

Kierownik produkcji

Miejsce pracy: Stalowa Wola (Polska)
Wynagrodzenie: 12 000 - 15 000 zł. brutto
Doświadczenie: 3-5 lat
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poziom stanowiska: Specjalista
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Nie
Benefity: ubezpieczenie
Dla naszego Partnera, firmy produkcyjnej ze Stalowej Woli poszukujemy Kandydatów na stanowisko: KIEROWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Opis stanowiska:

  • planowanie, organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległego zespołu
  • nadzór nad jakością i terminowością realizacji zleceń produkcyjnych
  • zapewnienie ciągłości produkcji
  • bieżąca analiza możliwości produkcyjnych oraz ciągła optymalizacja procesów i wdrażanie nowych rozwiązań
  • zarządzanie budżetem i optymalizacja kosztów
  • zapewnienie terminowej realizacji planów produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe ( preferowane techniczne lub technologiczne)
  • minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • ponad 5 lat ogólnego doświadczenia zawodowego
  • praktyczna wiedza na temat zarządzania procesami produkcyjnymi
  • umiejętność strategicznego planowania
  • doświadczenie przy optymalizacji procesów produkcyjnych i we wdrażaniu działań doskonalących
  • doświadczenie we wdrażaniu i zarządzaniu projektami
  • ukierunkowanie na cel i wyniki
  • znajomość procesów Lean Manufacturing
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę , bezpośrednio u naszego Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i wiedzy pracownika
  • praca w systemie jednozmianowym
  • udział w budowaniu wysokiej pozycji Firmy na rynku
  • odpowiedzialne i ciekawe wyzwania zawodowe
  • stabilne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych

ABALONE POLAND - Agencja Zatrudnienia - NR CERTYFIKATU 24376