Kategoria: magazynowanie i dystrybucja

Kierownik magazynu

Miejsce pracy: Rzeszów (Polska)
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poziom stanowiska: Menadżer
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Nie
Nasz Klient, to firma produkcyjna o globalnym zasięgu, działająca w oparciu o światowe standardy jakości, zapewniająca najwyższy poziom realizacji zleceń. Jeśli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i poszukujesz stabilnej pracy, mamy dla Ciebie naprawdę atrakcyjną ofertę.

Stanowisko: Kierownik magazynu

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa

Oferujemy:

  • wynagrodzenie powyżej 10 000 zł brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio u naszego Klienta
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjny system premiowy
  • bogaty pakiet benefitów m.in.: ( prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne na święta, dopłata do wypoczynku dzieci)

Twoje zadania:

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników magazynu (wysokiego składowania)
  • planowanie, koordynowanie i nadzór nad realizacją procesów magazynowych i dostaw towarów do klientów, w tym zapewnienie sprawnego załadunku oraz rozładunku towaru
  • optymalizacja procesów magazynowych
  • kontrola i raportowanie stanów zapasów wyrobów gotowych
  • zapewnienie właściwej i kompletnej dokumentacji w ramach łańcucha dostaw
  • nadzorowanie miesięcznych oraz udział w inwentaryzacjach rocznych

Nasze oczekiwania:

  • min. kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników magazynowych ( preferowane w firmie produkcyjnej)
  • wykształcenie wyższe preferowane o profilu logistycznym
  •  bardzo dobrej praktycznej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • bardzo dobra znajomość systemu SAP
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • umiejętność zarządzania zespołem

KRAZ nr 24376